لایت باکس

لایت باکس

در این مقاله از سایت ریحان ساین درباره لایت باکس توضیح دادیم همراه ما باشید.

تبلیغات و استفاده از انواع لایت باکس، باعث شده است تا نظر مخاطبان هر چه بیشتر به کسب و کارها و محصولات آن‌ ها جلب شود. از ابزار های مختلفی مانند لایت باکس در این زمینه استفاده می‌شود.

هر چه ابزار تبلیغاتی از نظر بصری بهتر باشند و دید بهتری را برای مشتریان یا جامعه هدف ایجاد کند، عملکرد خود را بهتر انجام می‌دهد. لایت باکس ایستاده یکی از ابزار قدرتمندی است که به وفور از انواع لایت باکس در تبلیغات و ارائه اطلاعات به مخاطبین استفاده می‌شود؛ تابلو هایی جذاب با نورپردازی‌ هایی از بخش پشت که زیبایی بیشتری به آن می‌دهد. در ادامه بیشتر با لایت باکس و انواع لایت باکس آشنا می‌شوید.

برای کسب اطلاعات درباره استند راهنمای طبقات میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


تابلو لایت باکس

احتمالاً شما هم بارها تابلو لایت باکس را در فروشگاه‌ ها و دفاتر کاری مختلف دیده‌اید. تابلو لایت باکس به صورت جعبه‌ای است که برای تبلیغات استفاده می‌شود. طراحی انواع لایت باکس به گونه‌ای است که با توجه به ابعاد آن، معمولاً لامپ‌های ال‌ ای‌ دی مختلفی در پشت بدنه تابلو لایت باکس کار گذاشته می‌شود.

بدین صورت نوری که به پشت طرح می‌تابد حالت زیباتری به تابلو لایت باکس می‌دهد. به علاوه در تاریکی و فضایی با نور کم، تأثیر آن نسبت به سایر تابلو لایت باکس بیشتر است.

البته نوع بدون نور از تابلو لایت باکس هم وجود دارد. معمولاً انواع لایت باکس را از جنس آلومینیوم، ام‌دی‌اف و پلاستیک می‌سازند و بر روی آن یک لایه پلکسی گلس یا فلکسی قرار می‌دهند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره قیمت تابلو تبلیغاتی هستید به این صفحه مراجعه کنید.


قیمت لایت باکس تبلیغاتی

تابلو فریم لس

اگر تابلو فریم لس را قبلاً دیده باشید، بدون شک متوجه تفاوت وافر آن‌ها با دیگر تابلوهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی می‌شوید. زیبایی و کیفیت بصری تابلو فریم لس بسیار بالاست و نظر افراد را بیشتر به خود جلب می‌کند.

از طرفی تنوع طرح و رنگ نیز در لایت باکس‌ها زیاد است و همین امر باعث می‌شود تا استفاده از تابلو فریم لس برای محیط‌ های مختلف مناسب باشد. نصب تابلو فریم لس آسان است و می‌توان لایت باکس ایستاده و آویز را به راحتی در هر جایی قرار داد.

علاوه بر موارد ذکر شده، استفاده از تابلو فریم لس برای مدتی طولانی امکان‌پذیر است و مقاومت بسیار بالایی را در طی زمان از خود نشان می‌دهند.


انواع لایت باکس

انواع لایت باکس از نظر طراحی، جنس بدنه و موارد استفاده با همدیگر متفاوت هستند. انواع لایت باکس به صورت ایستاده، دیواری، فریم لس و ... طراحی می‌شوند و هر کدام برای فضای خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به عنوان مثال می‌توان گفت در غرفه‌ های زمان‌ دار بیشتر از لایت باکس ایستاده استفاده می‌شود که قابل جابه‌جایی است. در ادامه برخی از انواع لایت باکس را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مجموعه ریحان ساین مفتخر است تمامی خدمات مربوط به گرافیک محیطی تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد.


لایت باکس فریم لس

همان‌طور که از نام لایت باکس فریم لس مشخص است، در طراحی لایت باکس فریم لس سعی شده است از کمترین میزان فریم استفاده شود. در این صورت تصویر تا گوشه‌ های قاب قرار می‌گیرد و از فضای لایت باکس فریم لس بیشترین استفاده می‌شود.

معمولاً طراحی در لایت باکس فریم لس بر روی پارچه‌ های مخصوصی از نوع چاپ بک لیت انجام می‌شود و می‌توان تصویر را در عرض چند دقیقه تعویض کرد. انواع لایت باکس دوطرفه و یک طرفه را می‌توان در بین انواع تابلو فریم لس و لایت باکس فریم لس دید.


لایت باکس دیواری

گاهی اوقات نیاز است تا از فضای دیوارها برای فضاسازی لایت باکس دیواری استفاده کرد. برای این منظور انواع لایت باکس دیواری و لایت باکس آویز نیز طراحی شده است.

در این صورت فضای کمتری نیز به لایت باکس دیواری در محیط کاری اختصاص داده می‌شود. از لایت باکس دیواری برای معرفی کاربری اتاق یا یک بخش خاص در دفاتر کاری استفاده می‌شود.


لایت باکس ایستاده

از مزیت‌ هایی که برای لایت باکس ایستاده عنوان می‌شود، امکان جابه‌جایی راحت آن‌ها است؛ از این رو هنگامی که برای مدتی محدود از یک محیط استفاده می‌شود یا نیاز به تغییر مکان است، بهترین انتخاب لایت باکس ایستاده است.

انواع تابلو لایت باکس ایستاده از نظر جنس بدنه و چاپ

لایت باکس ایستاده می‌تواند از متریال مختلفی استفاده شود. به علاوه بخشی که طرح روی آن قرار می‌گیرد هم از جنس مختلفی برای ساخت لایت باکس ایستاده استفاده می‌شود.

اگر به دنبال خرید لایت باکس ایستاده هستید با ما تماس بگیرید.


لایت باکس فریم لس

لایت باکس پارچه‌ ای

هنگامی که طراحی روی پارچه مخصوص انجام می‌گیرد، لایت باکس پارچه‌ ای نام دارد. به عنوان مثال باکس فریم لس پارچه‌ای یکی از پرطرفدارترین انواع باکس تبلیغاتی است که به علت عدم محدودیت در طراحی و سرعت تعویض طرح، در مکان‌ های تبلیغاتی به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زیبایی انواع لایت باکس پارچه‌ ای و ماندگاری بالای لایت باکس پارچه‌ ای از دیگر مزایایی است که برای لایت باکس پارچه‌ ای در نظر گرفته می‌شود. 


باکس پلکسی

بخش اصلی و بدنه تابلو لایت باکس آلومینیومی از جنس فلز آلومینیوم ساخته شده است. باکس پلکسی ضد آب هستند و به صورت تابلو لایت باکس دوطرفه و یک طرفه طراحی می‌شوند. هر چند قاب باکس پلکسی قطر بالایی دارد؛ ولی باز هم جزو مواردی است که ازباکس پلکسی استفاده زیادی می‌شود.

محتوای چاپی لایت باکس آلومینیومی را می‌توان از نوع پلکسی گلس، چاپ استیکر و نصب روی باکس پلکسی و چاپ بک لایت بین دو پلکسی و ... استفاده و انواع لایت باکس پلکسی را ایجاد کرد.

برای کسب اطلاعات درباره تابلو آویز نوری به این صفحه مراجعه کنید.


لایت باکس فلکسی

معمولاً لایت باکس کریستالی و لایت باکس فلکسی به علت داشتن طراحی زیبا و شفاف مورد توجه قرار می‌گیرد. در ساخت انواع لایت باکس فلکسی از دو ورق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که بین لایت باکس فلکسی از چاپ لک لینت به کار گرفته شده است. نوردهی فوق‌ العاده و امکان تعویض تبلیغاتی چاپیلایت باکس فلکسی از دیگر مزایایی است که می‌توان برای این لایت باکس فلکسی در نظر گرفت. 


لایت باکس دو طرفه

ممکن است در هنگام مشاوره برای خرید لایت باکس دو طرفه با واژه‌هایی مانند Out Door و in Door مواجه شوید. در اصل لایت باکس دو طرفه نشان دهنده مکان استفاده از لایت باکس دو طرفه است. نوع Out Door به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان از آن در فضای باز استفاده کرد.

از طرفی جنس بدنه نیز در برابر رطوبت، گرما، نور خورشید و عوامل محیطی تأثیرگذار در فضای آزاد مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. نوع in Door برای لایت باکس دو طرفه ذکر می‌شود که فقط در فضای داخل ساختمان یا سازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.


قیمت لایت باکس

یکی از عوامل مهمی که هنگام خرید کالاهای مختلف به آن توجه ویژه می‌شود، بحث قیمت لایت باکس است. قیمت لایت باکس تبلیغاتی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. با توجه به مطالبی که ذکر شد، قیمت لایت باکس تنوع بسیار بالایی دارند و همین عامل هم سبب می‌شود تا قیمت لایت باکس تبلیغاتی به همان اندازه طیف وسیعی را شامل شود. عوامل زیر به طور مستقیم بر روی قیمت نهایی باکس‌ها مؤثر هستند:

جنس بدنه باکس موثر در قیمت لایت باکس

نوع چاپ مورد استفاده موثر در قیمت لایت باکس 

ابعاد و سایز باکس تبلیغاتی موثر در قیمت لایت باکس 

با نور یا بدون نور بودن باکس موثر در قیمت لایت باکس 

المان‌ها و استیکرهای چاپ شده بر روی باکس موثر در قیمت لایت باکس 

کیفیت طراحی و شکل باکس موثر در قیمت لایت باکس


باکس تبلیغاتی

بجز موارد ذکر شده ممکن است مدل‌های مختلفی را از نظر طرح، رنگ، جنس، نحوه چاپ و ... در بین لایت باکس تبلیغاتی ببینید. باکس پلکسی یکی از موارد پرکاربردی است که زیبایی خاص خود را دارد و قیمت لایت باکس به صرفه است.

قیمت لایت باکس فلکسی نیز مناسب است و طرفداران زیادی هم دارد. با توجه به نیاز محیط و هزینه در دسترس می‌توانید انواع باکس تبلیغاتی را در مدل‌های مختلف سفارش دهید. 

برای اطلاع درباره تابلو ایمنی کارگاه ساختمانی میتوانید با ما همراه باشید.


لایت باکس تبلیغاتی

حال که با باکس تبلیغاتی و انواع آن آشنا شدید، ممکن است با توجه به تنوعی که دارند برای انتخاب یک باکس مناسب سردرگم شوید. کاربردی که برای باکس در نظر گرفته‌اید بسیار مهم است و عامل اصلی است که تعیین می‌کند کدام لایت باکس برای شما مناسب است.

محیطی که در آن از لایت باکس تبلیغاتی قرار است استفاده کنید نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به علاوه هزینه‌ای که می‌توانید پرداخت کنید نیز ممکن است محدودیت‌هایی را برایتان ایجاد کند. اگر به مراکز معتبر در زمینه ساخت لایت باکس مراجعه کنید، تمامی فاکتورهای مورد نیاز را در نظر گرفته و با مشاوره‌ای که به شما می‌دهند بهترین انتخاب را برایتان رقم خواهند زد. 


ساخت لایت باکس تبلیغاتی

تمامی این موارد می‌توانند روی قیمت لایت باکس نهایی تأثیرگذار باشند و برای ساخت لایت باکس تبلیغاتی به کار ما بیاید. به همین علت ممکن است طیف وسیعی را از قیمت لایت باکس در بازار ببینید. می‌توانید با توجه به نیاز خود و هزینه‌ای که می‌خواهید پرداخت کنید، ساخت لایت باکس تبلیغاتی باکیفیت و مناسب را انتخاب کنید و برای اطلاعات بیشتر درباره ساخت لایت باکس تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

ما در مقاله های قبلی درباره تابلو آویز پلکسی گلاس توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.


لایت باکس دیواری

قیمت لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس‌ ها جزو تابلوهای مدرن و زیبایی هستند که به وفور از آن‌ها در تبلیغات استفاده می‌شود. قیمت لایت باکس تبلیغاتی باعث شده است تا کسب و کارها بتوانند خود را بهتر به جامعه هدف معرفی کنند و جزو بهترین ابزار بازاریابی و تبلیغ محسوب می‌شوند به همین علت قیمت لایت باکس تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد.

طراحی زیبایی که قیمت لایت باکس تبلیغاتی دارند آن‌ها را به یک ابزار قدرتمند در تبلیغات تبدیل کرده است. لایت باکس‌ ها در انواع مختلفی مانند لایت باکس ایستاده، لایت باکس دیواری، لایت باکس آویز و لایت باکس فلکسی هستند. از نظر جنس بدنه، نوع چاپ، طراحی و ... نیز با هم متفاوت هستند که بر قیمت لایت باکس تبلیغاتی تاثیر گذار است.

برای خرید انواع باکس تبلیغاتی و اطلاع از قیمت لایت باکس تبلیغاتی  می‌توانید به مراکز ساخت لایت باکس مراجعه کرده و طرح مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت لایت باکس تبلیغاتی سفارش دهید. 

برای اطلاع از تابلو بیمارستان با ما تماس بگیرید.

تابلوهای تبلیغاتی دارای انواع بسیار متنوعی هستند که در این میان تابلو لایت باکس دیواری از مدرن‌ترین تابلوهای تبلیغاتی شناخته می‌شود. برای اطلاع از قیمت لایت باکس در ادامه مقاله با ما همراه باشید. لایت باکس دیواری چیست؟ تابلو لایت باکس دیواری یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که به فرم جعبه در ابعاد متفاوت با استفاده از موادی همانند آلومینیوم، پلکسی گلاس، چوب و... ساخته می‌شود. از تابلو لایت باکس فلکسی به‌صورت آویز، دیواری، ایستاده استفاده می‌شود. لایت باکس فلکسی معمولاً همراه با قاب است ولی امکان ساخت لایت باکس بدون قاب هم وجود دارد. در تابلو لایت باکس دیواری تبلیغات به‌صورت تصاویر و متن بر روی تابلو چاپ می‌شوند. لایت باکس فلکسی از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی است که می‌تواند تأثیر شگفتی روی فروش شما داشته باشد. تکنیک‌های جدید نورپردازی در تابلوهای لایت باکس ایستاده باعث جذابیت چندین برابری این تابلو شده و موجب افزایش کاربرد لایت باکس ایستاده می‌شود.

معرفی انواع لایت باکس

 تابلو لایت باکس فلکسی در مکان‌های مختلفی مانند فروشگاه‌ها، اماکن عمومی، هایپرمارکت‌ها و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. تابلو لایت باکس دیواری به شما این امکان را می‌دهد تا برند و محصولات خود را به طور هم‌زمان به نمایش همگان قرار دهید. تابلو لایت باکس دارای انواع مختلفی است که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت:

 لایت باکس آلومینیومی

 لایت باکس ایستاده لایت باکس مگنتی لایت باکس دوطرفه لایت باکس فلکسی لایت باکس آلومینیومی تابلو لایت باکس آلومینیومی همانطور که از نام آن پیداست با استفاده از آلومینیوم ساخته می‌شود. تبلیغات بر روی این مدل از لایت باکس به‌صورت چاپ بر روی پلکسی گلاس، چاپ بک لایت، چاپ استیکر و نصب آن بر روی پلکسی انجام می‌شود. قیمت لایت باکس آلومینیومی بر حسب ابعاد و متریال‌های بکار رفته در ساخت آن محاسبه می‌شود.

لایت باکس ایستاده

 تابلو لایت باکس ایستاده با استفاده از پایه و بدون نیاز به آویز و یا تکیه‌گاه، به‌صورت ایستاده در محیط قرار می‌گیرد. لایت باکس ایستاده برای تبلیغات بیرونی و در فضاهای شهری کاربرد دارد. لایت باکس ایستاده از موثرترین روش‌های تبلیغات است که اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌های معتبر از آن برای تبلیغات تجارت خود استفاده می‌کنند. قیمت لایت باکس تبلیغاتی ایستاده با توجه به فاکتورهایی مانند متر محیط یا متر مربع، متریال های مورد استفاده در ساخت و نوع طراحی لایت باکس ایستاده محاسبه می‌شود.

لایت باکس مگنتی

 در ساخت لایت باکس مگنتی از آهن ربا استفاده شده است. چاپ لایت باکس مگنتی به‌صورت بک لایت بوده که به راحتی قابل تعویض است. قیمت لایت باکس تبلیغاتی مگنتی نیز با توجه به متریال و ابعاد آن حساب می‌شود.

لایت باکس فلکسی

 جنس لایت باکس فلکسی همانطور که از نامش پیداست از ورق پلکسی گلاس بوده و از داخل دارای نورپردازی است. ورق‌های پلکسی در ابعاد 120*180 ساخته می‌شوند؛ در نتیجه محدودیت ابعاد برای ساخت لایت باکس فلکسی وجود دارد. قیمت لایت باکس تبلیغاتی فلکسی بر حسب ابعاد و متریالی که هنگام ساخت آن به کار رفته است حساب می‌شود. همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حروف پلکسی گلاس با ما همراه باشید.

قیمت لایت باکس

 قیمت لایت باکس بر حسب فاکتورهایی برآورد می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم: نوع تابلو لایت باکس (لایت باکس ایستاده، لایت باکس دیواری، لایت باکس فلکسی) ابعاد لایت باکس مواد چاپی بکار رفته و جنس باکس دارای نورپردازی یا بدون نورپردازی نحوه نورپردازی و نوع لامپ برای اطلاع از قیمت لایت باکس ایستاده، لایت باکس فلکسی، لایت باکس دیواری و برآورد قیمت لایت باکس تبلیغاتی با طراح دلخواه، کافی است با پشتیبانی شرکت ریحان ساین تماس بگیرید.

نحوه سفارش تابلو لایت باکس فلکسی از شرکت ریحان ساین

 شرکت ریحان طرح گستر با سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای علائم راهنما و... فعالیت می‌کند. در شرکت ریحان ساین قادر هستید تا انواع تابلوهای لایت باکس ایستاده، آویزی و... مورد نظرتان را در طرح و ابعاد دلخواه سفارش دهید. از مزایای سفارش لایت باکس دیواری از شرکت ریحان ساین می‌توان به این موارد اشاره کرد: گارانتی به همراه خدمات پس از فروش طراحی دفترچه فنی تحویل و نصب به موقع سفارش

جمع‌بندی

 همانطور که در این مقاله گفته شد لایت باکس‌ها از پرطرفدارترین روش‌های تبلیغاتی هستند که به سبب پیشرفت تکنولوژی در مدل‌های مختلفی همانند: لایت باکس دیواری، لایت باکس فلکسی، لایت باکس ایستاده و... در بازار وجود دارند. شرکت ریحان ساین برای شما عزیزان این امکان را فراهم آورده است تا به راحتی و در منزل یا محل کار، لایت باکس تبلیغاتی مورد نظرتان را در هر طرح و ابعادی سفارش دهید.


لایت باکس|قیمت لایت باکس|لایت باکس ایستاده|باکس پلکسی
لایت باکس|قیمت لایت باکس|لایت باکس ایستاده|باکس پلکسی
لایت باکس|قیمت لایت باکس|لایت باکس ایستاده|باکس پلکسی
ریحان ساین