فروشگاه های زنجیره ای

تابلو مدرن فروشگاه اسپار

تابلو مدرن فروشگاه

تابلو مدرن فروشگاه

تابلو مدرن فروشگاه این روزها نقش زیادی در تبلیغات تجاری و بالا بردن سطح کیفی کار دارد. تنوع نمونه‌های تابلو مدرن فروشگاه در مدل‌های گوناگون و دارا بودن ویژگی‌های نورپردازی حرفه‌ای در آنها باعث شده این محصولات به‌خوبی توجه کاربران را به خود جذب نماید. موردی که در تبلیغات تجاری نقش شاخص داشته و مشتریان بیشتر و درآمد بالاتری را برای صاحبان مشاغل به‌دنبال می‌آورد.

در این نوشتار به بررسی تنوع این تابلوها و نمونه‌های مورد استفاده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌پردازیم.

این مجموعه تمامی موارد مربوط به طراحی ساین را در اختیار شما قرار میدهد.


تابلو مدرن فروشگاه: از کاربرد تا الزام!

کسانی که دستی در تبلیغات کالاهای تجاری دارند، از اهمیت کاربرد تابلو در فروشگاه و نقش آن در به شهرت رساندن محل کسب به‌خوبی آگاهند. در کنار سایر انواع تبلیغات فروشگاهی و از جهاتی بسیار شاخص‌تر و آشکارتر از سایر نمونه‌ها، انواع تابلوی مدرن فروشگاه، کسب و کارهای مختلف را به عموم معرفی نموده و به رونق آن کمک می‌کند.

این روزها با تنوع بالای شیوه‌های تبلیغاتی از تیزرهای تلویزیونی تا چاپ انواع کاتالوگ و بروشور و نیز فعالیت تبلیغات تجاری در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی روبرو هستیم. با این وجود، رقابت در ساخت انواع تابلو مدرن فروشگاه کماکان ادامه داشته و از نقش مهم آن در افزایش شهرت نام فروشگاه‌ها کم نشده است.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره پیکتوگرام هستید به این صفحه مراجعه کنید.


تابلو مدرن فروشگاه

تابلو فروشگاه های زنجیره ای

ساخت هر تابلو تبلیغاتی از جمله تابلو فروشگاه های زنجیره ای نیاز به گذراندن مراحل مختلف داشته و مستلزم صرف زمان و هزینه‌های زیادی است.

در نخستین وهله از کار تابلوسازی، هر تابلو نیاز به طراحی دارد. روش این طراحی بسته به نوع تابلو متفاوت بوده و توسط طراحان کارآزموده و حرفه‌ای انجام می‌شود.

انواع طراحی تابلو از نمونه‌های تابلو فلکسی و بنر که توسط رایانه و با استفاده از طرح و عکس اجرا می‌شود تا نمونه‌های حروف برجسته و نئون که با طراحی حروف اجرا می‌شوند، بخشی از هزینه‌های ساخت را در تابلو فروشگاه های زنجیره ای و نیز انواع تابلو مدرن فروشگاه شامل می‌شود.

بر خلاف نمونه‌های کلاسیک این محصولات، در انواع جدید کلیه مراحل تهیه تابلو از طراحی تا آخرین مراحل ساخت با متدهای جدید اجرا می‌شود. استفاده از متریال و تجهیزات روز دنیا در ساخت این محصولات شامل مراحل مختلفی است که طراحی، برش قطعات، مونتاژ و نورپردازی و... را شامل می‌شود.

مجموعه ریحان ساین مفتخر است تمامی خدمات مربوط به ساینینگ مراکز خرید را در اختیار شما قرار دهد.


تابلو مدرن فروشگاه و متریال مصرفی

ساخت نمونه‌های مدرن تابلوهای تبلیغاتی، اعم از آنها که در سر در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد یا نمونه‌های داخل فروشگاهی، انواع استند و دیگر مدل‌ها نیازمند به‌کارگیری مواد اولیه تخصصی بوده و با صرف هزینه‌هایی متناسب با ابعاد خود ساخته می‌شوند.

متریال مصرفی در ساخت تابلو مدرن فروشگاه نیز مانند شیوه‌های ساخت آنها، در نمونه‌های جدید از انواع مدرن و امروزی انتخاب می‌شوند. بسیاری از تجهیزاتی که در ساخت تابلو مدرن فروشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد، در نمونه‌های کلاسیک ناشناخته بود.

با ورود چنین ملزوماتی به بازار ساخت انواع تابلو فروشگاه های زنجیره ای، تنوع و زیبایی بی‌نظیری در این محصولات به‌‌وجود آمد که حال و هوای بازارهای تبلیغات را نیز دستخوش تغییر نموده است.

ما در مقاله های قبلی درباره تابلو رستوران توضیح دادیم برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

بخش مهمی از این تغییرات به نورپردازی تابلوهای مدرن فروشگاه مربوط می‌شود. در سایر بخش‌ها نیز استفاده از خدمات قوی طراحی و چاپ، تحول زیادی در ساخت این ملزومات تبلیغاتی ایجاد نموده است. 

کاربرد انواع لامپ ریسه و ال ای دی در مدل‌های چلنیوم و نئون، استفاده از صفحات چاپی برای تابلوهای فلکسی و جزئیات کاربردی دیگر در سایر مدل‌های تابلو مدرن فروشگاه بخشی از این تمهیدات است. 

نمونه‌های تابلو مدرن فروشگاه فاقد نور مانند انواع بنر نیز امروزه با استقبال خوبی از طرف کاربران روبرو هستند. این نوع که بیشتر به‌عنوان تابلو فروشگاه های زنجیره ای مورد استفاده قرار می‌گیرند، با هزینه ساخت کمتر و در زمان کوتاه‌تری نسبت به  نمونه‌های نورانی تهیه می‌شوند.

در سایر موارد می‌توان به طراحی حرفه‌ای بدنه در تابلو فروشگاه های زنجیره ای اشاره کرد که در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

تابلو فروشگاه های زنجیره ای و ساخت بدنه

متریال مصرفی و شیوه طراحی بدنه تابلوهای تبلیغاتی بسته به تنوع موجود در مدل‌های مختلف این تولیدات با یکدیگر متفاوت است. در تابلوهای سردر فروشگاه‌ها که با حجم و وزن زیاد و در ابعاد بزرگ تهیه شده و بیشترین کاربرد را در ورودی هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ دارا هستند، کاربرد اسکلت فلزی یا انواع پروفیل بسیار معمول است.

انواع تابلوهای فلکسی، حروف برجسته، نمونه‌های ترکیبی چلنیوم و بسیاری دیگر از انواع تابلو فروشگاه های زنجیره ای به این شیوه و با اسکلت سنگین ساخته می‌شوند.

بر خلاف این نمونه‌ها، تابلوهای سبک و ویترینی مانند نئون‌های شیشه‌ای از ظرافت و دقت بالا در ساخت برخوردار بوده و بسیار شکننده و زیبا هستند. وجود گاز نئون در این تابلو که نقش مهم و کلیدی در شکل‌گیری ساختار نورانی تابلو فروشگاه های زنجیره ای دارد، مراقبت و احتیاط زیادی را در مراحل ساخت و نصب این تولیدات می‌طلبد.


تابلو فروشگاه های زنجیره ای

تابلو مدرن فروشگاه، قیمت و خدمات پس از نصب

تصور اغلب مرم از تابلو فروشگاه های زنجیره ای و سایر نمونه‌های تابلو فروشگاهی، بیشتر به جلوه ظاهری و نمای درخشان و زیبای این تولیدات مربوط است و کمتر به جنبه‌های فنی این محصولات توجه می‌شود.

این در حالی است که هر یک از این مدل‌ها علاوه بر مراحل فنی ساخت و نصب، نیازمند نگهداری و خدمات پس از نصب نیز هستند. از تعویض و جایگزینی لامپ‌های سوخته و قطعات آسیب دیده تابلو فروشگاه های زنجیره ای تا تعویض صفحه و خدمات جانبی دیگر در این راستا، هر یک بخش از پشتیبانی این تولیدات را شامل شده و به‌عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان آنها تعلق می‌گیرد.

مجموعه این عوامل در کنار ملزومات مصرفی در ساخت تابلوهای تبلیغاتی، قیمت این تولیدات را رقم می‌زند. قیمت‌هایی که با توجه به نوسانات بازار دستخوش تغییر شده و مرتبا به‌روزرسانی می‌شود.

برای اطلاع از تابلو مجتمع تجاری میتوانید به این صفحه مراجعه کنید.


سخن پایانی

انواع تابلو مدرن فروشگاه و نیز نمونه‌های متنوع تابلو فروشگاه های زنجیره ای، این روزها سهم زیادی در تبلیغات و معرفی چنین مکان‌های تجاری ایفا می‌کنند. علاوه بر جلوه زیبا و نمای گرافیکی جذاب تابلو مدرن فروشگاه، از نقش رنگ و نور و تاثیر طراحی قوی در ساخت آنها نیز نمی‌توان چشم‌پوشی نمود. 

در کنار این موارد، سفارش ساخت و قیمت این محصولات نیز، از دیگر موارد مهمی است که باید هنگام انتخاب نمونه‌های مورد نظر از تابلو مدرن فروشگاه در نظر گرفته شود.

پیشنهاد پایانی ما برای سفارش دهندگان انواع تابلو تبلیغاتی و مدرن فروشگاه‌ها، مشاهده نمونه‌های متنوع این محصولات در فضای مجازی است که می‌تواند انتخاب هوشمندانه این محصولات را برای مشتریان به‌دنبال داشته باشد.