تابلو آویز


تابلو آویز

تابلو راهنما آویز جزو مهم‌ ترین تجهیزات اداری و تبلیغاتی محسوب می‌شود که دارای کاربرد ها و فواید مختلفی است. برای مثال می‌توان از تابلو آویز برای معرفی یک کسب‌ و کار یا یک مکان و همین‌ طور راهنمایی و هدایت افراد به سمت آن استفاده کرد.

همچنین تابلو آویز به‌ نوعی نشان‌دهنده احترام به افراد است به‌طوری‌که کسب‌وکارها علاوه بر شناساندن خود به مشتری از هدر رفتن وقت و انرژی مراجعه‌ کننده نیز جلوگیری می‌کنند.

همین‌طور از تابلو آویز در محیط‌های بزرگ مثل فرودگاه، بیمارستان و غیره استفاده می‌کنند تا از این طریق از سردرگمی افراد جلوگیری کرده و با تابلوهای راهنما آن‌ها را به مکان موردنظرشان هدایت کنند.

نصب کردن تابلو آویز در این نوع مکان‌ها باعث می‌شود تا مراجعه‌کننده‌ها بدون نیاز به مطرح کردن سؤال مکان موردنظر خود در آن محیط را پیدا کنند. همچنین با عوض شدن جای اتاق‌های یک شرکت یا مکان می‌توان به‌راحتی تابلو آویز را نیز جابجا کرد و احتیاجی به‌صرف هزینه‌های اضافی نیست.


تابلو آویز یکی از محبوب‌ترین تابلوهای راهنما محسوب می‌شود این مسئله به این دلیل است که تابلو آویز دارای ظاهری شیک و جذاب است و درعین‌حال از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. تابلوهای آویز را می‌توان در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی سفارش داد. همین‌طور استفاده، نصب و جابجایی تابلو آویز نیز بسیار راحت است.

بر روی تابلو آویز اسم و نماد مربوط به بخش‌های مختلف با استفاده از فلش‌های مسیریابی قابل‌دسترس است. به همین دلیل افراد مراجعه‌کننده در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین میزان سواد و آگاهی می‌توانند مسیریابی درست را تشخیص داده و با کمک آن به مقصد موردنظر خود در آن محیط برسند.

این مجموعه تمامی موارد مربوط به طراحی ساین را در اختیار شما قرار میدهد.


تابلو راهنما آویز

تابلو راهنما آویز جزو تابلو هستند که از آن‌ها برای معرفی کردن و راهنمایی مردم در مکان‌های عمومی، ساختمان‌های تجاری، اداری، فروشگاهی، خیابان‌ها، بخش‌های مختلف در محیط‌های عمومی و همین‌طور خصوصی استفاده می‌کنند.

هنگامی‌که افراد وارد یک محیط بزرگ تجاری، اداری، عمومی و یا محیط‌هایی مثل ترمینال، فرودگاه، بیمارستان، نمایشگاه، کنفرانس و غیره می‌شوند به‌طور طبیعی به علت زیاد بودن اتاق و بخش‌های داخلی در پیدا کردن بخش موردنظر خود دچار سردرگمی شده و نمی‌توانند تشخیص دهند که باید به کدام سمت حرکت کنند تا به مکان موردنظر خود برسند

به همین دلیل به بخش اطلاعات مراجعه کرده و یا از افرادی که در آن محیط وجود دارند سؤال می‌کنند اما با تابلو راهنما آویز می‌توان به‌راحتی از ایجاد این نوع مشکلات جلوگیری کرد و با کمک آن مکان‌های درونی یک محیط را معرفی کرد تا از این طریق افراد بتوانند بدون احتیاج به تلف شدن انرژی و وقت خود بخش موردنظر خود را پیدا کنند.قیمت تابلو پلکسی نوری


تابلو راهنما آویز یکی از زیرمجموعه‌ های تابلوهای راهنمایی ساختمان محسوب می‌شود. تابلو راهنما آویز با استفاده از دو سیم بکسل و اتصالات مختلف فلزی آویز که قادر به نگهداری 250 کیلوگرم وزن از سقف رادارند ساخته می‌شوند. تابلو راهنما آویز به‌صورت دوطرفه می‌توانند به سقف‌های مختلف با جنس‌های متفاوت مثل سقف‌های کاذب، بتنی، فلزی و غیره وصل شوند.

از تابلو راهنما اویز در حالت عادی 


 در ورودی‌های بزرگ مکان، درب اصلی بخش‌ها، مسیریابی بخش‌های مختلف استفاده می‌شود. با انتخاب کردن مدل، اندازه و رنگ مناسب تابلو راهنما اویز می‌توان از این طریق راهنمایی مناسب و خوبی را به مراجعه‌ کننده‌ها ارائه کرد. تابلو راهنما اویز دارای کاربرد زیادی در مکان‌های مختلف است و با در نظر گرفتن قیمت مناسبی که دارد می‌توان از تابلو راهنما اویز در تعداد بالا در مکان موردنظر استفاده کرد.

اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره استند راهنمای طبقات هستید به این صفحه مراجعه کنید.


قیمت تابلو راهنما آویز

برای مشخص کردن قیمت نهایی تابلو راهنما آویز فاکتورهای مختلفی را بررسی می‌کنند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس مواد اولیه مورداستفاده

اندازه تابلو

تعداد تابلوها

نوع طراحی تابلو

نوع ابزار مورداستفاده

لازم به ذکر است که علاوه بر فاکتورهای ذکرشده مواردی مانند زیبایی و جذابیت بصری تابلو نیز می‌تواند بر روی قیمت نهایی آن تأثیر بگذارد. خلاقیت نقش مهمی را در ساخت تابلوهای راهنما آویز دارد به‌طوری‌که می‌توان تابلوهای مختلف با طراحی‌های متفاوت را پیدا کرد و به همین دلیل بسته به این مسئله و درجه زیبایی آن‌ها ممکن است دارای قیمت‌های مختلفی نیز باشند.

مجموعه ریحان ساین مفتخر است تمامی خدمات مربوط به تابلو ایمنی کارگاه را در اختیار شما قرار دهد.


تابلو راهنما آویز و مزایای استفاده 

همان‌طور که اشاره کردیم تابلو راهنما آویز در مکان‌های مختلفی مثل مرکزهای تجاری، اداری و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرند و بسته به مراجعه‌کننده کاربردهای تابلو راهنما آویز مشخص می‌شود؛ اما اگر درباره مزیت‌های تابلو آویز کنجکاو هستید باید بگوییم که تابلو آویز دارای مزیت‌های مختلفی هستند که به‌صورت زیر است:

پیشگیری از سردرگم شدن مراجعه‌کننده در پیدا کردن بخش‌ها و اتاق‌های مختلف

یکی از روش‌های مهم برای احترام گذاشتن به ارباب‌رجوع

اطلاع‌رسانی مناسب و مشخص کردن بخش‌های مختلف مکان

بالا رفتن رضایت و بازخورد مناسب مراجعه‌کننده و مشتریان

صرفه‌جویی در مصرف انرژی برق با کمک تابلوهای راهنما نوری

کیفیت بالا و ماندگاری بلندمدت تابلو آویز بدون ایجاد مشکلات مختلف

امکان به‌روز کردن تابلو در شرایط جابجایی مکان

هزینه مناسب و به‌صرفه برای ساخت تعداد بالایی از تابلو راهنما در مکان

امکان سفارشی کردن تابلو با در نظر گرفتن درخواست و علایق استفاده‌کننده

راحتی استفاده و نصب انواع مختلف تابلو راهنما


تابلو آویز پلکسی گلاس

تابلو آویز پلکسی گلاس از جنس پلکسی گلاس شفاف ساخته می‌شود. از تابلو آویز پلکسی گلاس می‌توان به‌عنوان تابلوی راهنما در محیط‌های اداری، آموزشی و مکان‌های مشابه استفاده کرد. رایج‌ترین محیطی که از تابلو آویز پلکسی گلاس استفاده می‌شود در مدرسه ها و آموزشگاه‌ های مختلف است. علت محبوبیت و کاربرد بالای تابلو آویز پلکسی گلاس نیز به علت قیمت مناسب و اقتصادی آن، کاربری راحت و ظاهر زیبا و مناسب آن است.

همچنین همان‌طور که گفتیم تابلو آویز پلکسی گلاس با استفاده از پلکسی ساخته می‌شوند. ورق پلکسی با کمک لیزر برش داده می‌شود و بعدازآن با کمک تجهیزات مخصوص به شکل موردنظر خم می‌شود.

همچنین این مدل از تابلو آویز پلکسی گلاس به‌صورت دولایه ساخته می‌شوند که در صورت نیاز می‌توان به‌راحتی متن داخل آن را عوض کرد. به این صورت که مشتری می‌تواند متن موردنظر خود را بر روی کاغذ چاپ کرده و بعدازآن بین دولایه تابلو آویز پلکسی گلاس قرار دهد. برای زیبایی و جذابیت بیش‌تر متن موجود در تابلو آویز پلکسی گلاس می‌توان از پرینت‌ های رنگی با طرح‌ های متنوع و زیبا استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تابلو آویز پلکسی گلاس میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


تابلو آویز نوری

تابلو آویز نوری معمولاً در صندوق فروشگاه‌ها و پیشخوان‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. تابلو آویز نوری برای نصب در بخش بالای صندوق‌های فروش مورداستفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید به‌راحتی متن موردنظر خود و لوگو تجاری شرکت یا مغازه خود را بر روی این تابلو آویز نوری قرار دهید و طرح نهایی موردنظر خود را بر روی تابلو اعمال کنید.

تابلو آویز نوری نیز از جنس پلکسی گلاس ساخته می‌شود. ورق‌های پلکسی گلاس قابلیت مقاومت در مقابل ضربه رادارند و همین‌طور ضد خش نیز می‌باشند. به همین دلیل شما می‌توانید تابلو آویز نوری را به‌آسانی با دستمال مرطوب پاک‌کرده و تمیز کنید و درعین‌حال نگرانی بابت سایش و یا ایجاد خط و خش بر روی آن نداشته باشید.

تابلو آویز نوری در اندازه‌های مختلفی قابل سفارش است و همین‌طور دارای تنوع رنگ‌بندی است و می‌توانید هر نوع رنگی از تابلو آویز نوری را انتخاب کنید. منبع تغذیه انرژی تابلو آویز نوری آداپتور 12 ولتی است که به برق شهری وصل می‌شود.

همچنین مدل‌های ریموت دار تابلو آویز نوری نیز در بازار موجود است و می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید. تابلوهای ریموت دار 16 رنگ متفاوت رادارند و می‌تواند رنگ آن‌ها را عوض کرد و یا از قابلیت رقص نور استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تابلو آویز نوری گلاس میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


قیمت تابلو پلکسی نوری

امروزه یکی از روش‌های مناسب برای تبلیغات و معرفی کسب‌وکارهای مختلف استفاده از تابلوهای مختلف است. یکی از مدل‌های رایج در این حیطه تابلو پلکسی نوری است که در بخش‌های قبلی درباره این قیمت تابلو پلکسی نوری را به شما ارائه دادیم.

یکی از مهم‌ترین مسائل درباره  تابلو پلکسی نوری که ممکن است بیش‌تر افراد درباره آن کنجکاو باشند یا احتیاج داشته باشند تا دراین‌باره اطلاعاتی را داشته باشند، قیمت تابلو پلکسی نوری است. قیمت تابلو پلکسی نوری ممکن است تحت تأثیر موارد مختلف متفاوت باشد و با تغییر این موارد دچار تغییر قیمت نیز شود.

برای مثال از مهم‌ترین این موارد می‌توان به‌اندازه تابلو، متریال مورد استفاده برای ساخت، تعداد حرف‌های چاپ‌شده، کیفیت تابلو، نوع طراحی و غیره اشاره کرد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت تابلو پلکسی نوری جدا از هزینه خرید آن محاسبه می‌شود یعنی شما باید بودجه‌ای را نیز برای نصب آن در نظر بگیرید به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در زمان خرید به قیمت تابلو پلکسی نوری نیز دقت کنید.


تابلو آویز پلکسی گلاس

تابلو آویز مغازه

تابلو آویز مغازه یکی از محبوب‌ ترین و کاربردی‌ ترین روش‌ های تبلیغاتی و بازاریابی در زمان امروزی است که می‌توان از آن برای جذب مشتری در کسب‌ و کار های مختلف و مکان‌ های تجاری استفاده کرد. 

تابلو آویز مغازه جزو اصلی‌ ترین و همین‌ طور ارزان‌ ترین نوع تبلیغات است که به‌وسیله مغازه‌ داران مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در حیطه تابلوسازی نیز تابلو آویز مغازه جزو تابلوهای محبوب و پر تقاضا بین افراد محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که علاوه بر اهداف تبلیغاتی تابلو اویز مغازه، می‌توان از آن برای زیبا کردن محیط مغازه نیز استفاده کرد.

اگر یک مغازه دارای تابلو اویز مغازه نباشد به‌نوعی یک کمبود درباره آن احساس می‌شود، تابلو آویز مغازه باعث می‌شود یک مغازه دارای هویت و زیبایی باشد و درعین‌حال از این طریق اعتماد مشتریان را نیز افزایش می‌دهد.

اگر به دنبال قیمت لایت باکس هستید به این صفحه مراجعه کنید.

تابلو آویز یکی از تابلوهای کاربردی و محبوب است که می‌توان از آن برای راهنمایی مراجعه‌کننده و نشان دادن مسیر و موقعیت‌های مختلف در محیط‌های درونی و بیرونی استفاده کرد.

با خرید و استفاده از تابلو راهنما آویز می‌توان از تلف شدن وقت و انرژی مراجعه‌کننده جلوگیری کرد و باعث بالا رفتن بازدهی و کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریان شد.

 تابلو پلکسی نوری معمولاً در بخش ورودی، بخش لابی، بالای واحدها، بخش‌های مختلف در راهرو و سالن‌ها نصب می‌شود.برای بررسی قیمت تابلو پلکسی نوری میتوانید با ما همراه باشید.

تابلو پلکسی نوری در دسته جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی قرار دارد که به داشتن جلوه خاص و مدرن شناخته می‌شود. این تابلوی تبلیغاتی پرکاربرد از جنس پلکسی گلس شفاف است. نورپردازی تابلو پلکسی نوری با استفاده از لامپ‌های اس ام دی موجود در آن بوده که موجب درخشش بالای این تابلو می‌شود. برای اطلاع از قیمت تابلو پلکسی نوری در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

تابلو پلکسی نوری

 از مؤثرترین روش‌های تبلیغاتی، استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است. در میان تنوع بالای تابلوهای تبلیغاتی، تابلو پلکسی نوری به سبب ظاهر خاص و زیبایی که دارد، تأثیر خوبی در زمینه تبلیغات ایفا می‌کند. همان‌طور که از نام تابلو پلکسی پیدا است، در ساخت آن از پلکس گلاسه استفاده شده و نورپردازی آن توسط لامپ‌های کم مصرف اس ام دی انجام می‌شود. در ساخت تابلو پلکسی نوری محدودیتی وجود ندارد و در هر ابعادی که بخواهید می‌توانید تابلو پلکسی نوری را سفارش دهید.

پایه و صفحه در تابلو پلکسی نوری

 لامپ‌های اس ام دی که وظیفه تأمین روشنایی تابلو پلکسی نوری را بر عهده دارند و درون پایه‌های تابلو تعبیه شدند. پایه‌ها از جنس پلکسی گلاس و به رنگ مشکی ساخته می‌شوند. پایه پلکسی گلس مشکی نه تنها موجب افزایش جذابیت تابلو شده بلکه باعث جلوگیری از پراکندگی نور نیز می‌شود. قسمت اصلی تابلو پلکسی نوری از صفحه پلکسی گلس شفاف تشکیل شده است که بر روی آن نوشته‌ها، علائم و... حکاکی می‌شود. هنگامی که نورهای اس ام دی با متن حکاکی شده برخورد می‌کند، موجب شکست نور و بازتاب آن می‌شود. انجام حکاکی‌ها بر روی صفحه پلکسی گلس با استفاده از لیزر انجام می‌پذیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت بیلبورد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت تابلو پلکسی نوری

 قیمت تابلو پلکسی نوری با توجه به عواملی متغیر است که در ادامه به معرفی این عوامل خواهیم پرداخت. نوع پلکسی گلاس در تابلو پلکسی نوری: از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت تابلو پلکسی نوری تأثیر زیادی دارد، نوع پلکسی گلاس است. پلکسی گلاس‌ها با کیفیت‌های مختلفی در انواع برندها تولید می‌شوند. هرچه کیفیت پلکسی گلاس بهتر و ضخامت آن بیشتر باشد، قیمت تابلو پلکسی نوری نیز بیشتر خواهد بود. نوع لامپ اس ام دی استفاده شده در تابلو پلکسی: نوع و برند لامپ اس ام دی از دیگر عوامل مؤثر در قیمت تابلو پلکسی نوری است.

 مزایای تابلو پلکسی نوری

 از مزایای استفاده از تابلو پلکسی نوری می‌توان به این موارد اشاره کرد:


  • انتقال نور با شفافیت بالا
  • مقاومت و انعطاف پذیری زیاد
  • عدم تغییر رنگ در مجاورت نور خورشید
  • سبک و دارای عایق نوری و حرارتی
  • دارای قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه


سفارش تابلو پلکسی نوری از شرکت ریحان ساین

 شرکت ریحان طرح گستر با نام تجاری ریحان ساین، دارای سابقه‌ای طولانی در زمینه ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی و راهنما است. در شرکت ریحان ساین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و به کمک تیم مجرب و حرفه‌ای شرکت، انواع تابلوهای تبلیغاتی، راهنمایی و... ارائه می‌شوند. در شرکت ریحان ساین قادر هستید انواع تابلوهای تبلیغاتی در ابعاد و جنس‌های مختلف را سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نظرتان را تحویل بگیرید. برای اطلاع از قیمت تابلو پلکسی نوری و ثبت سفارش ساخت آن کافی است با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی: حروف لبه سوئدی

جمع‌بندی

 همان‌طور که در این مقاله گفته شد، تابلو پلکسی نوری از خاص‌ترین و مدرن‌ترین تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار است که تأثیر بالایی در جذب مشتری دارد. با ثبت سفارش تابلو پلکسی نوری در شرکت ریحان ساین از گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت نیز بهره‌مند خواهید شد.


تابلو آویز پلکسی گلاس | تابلو آویز نوری | تابلو راهنما اویز
تابلو آویز پلکسی گلاس | تابلو آویز نوری | تابلو راهنما اویز
تابلو آویز پلکسی گلاس | تابلو آویز نوری | تابلو راهنما اویز
ریحان ساین